URZADZENIA_LABORATORIUM

COSMOMIX for cosmetics

Homogenizatory i mieszalniki dla przemysłu kosmetycznego ze stali nierdzewnej 316L.

COSMOMIX for cosmetics

Z podwójnym płaszczem grzewczym
(w zakresie temperatur —20 ÷ 150 ST. C.

COSMOMIX for cosmetics

Spełniające wymagania GMP
do pracy w podciśnieniu i nadciśnieniu.

EKSTRAKTOR SZKLANY no.1.

Zestaw szklany składający się z duplikatora, ekstraktora i chłodnicy.

EKSTRAKTOR SZKLANY no.1.

Do pracy w wysokiej próżni, ze szkła borokrzemowego i jakościowych szlifach.

EKSTRAKTOR SZKLANY no.1.

Wraz z jednostkami peryferyjnymi, takimi jak cyrkulator lub wyparka.

EXTRAKTOR SZKLANY no.2.

Zestaw szklany składający się z duplikatora (inaczej reaktora) z wylewem dolnym, długiego ekstraktora na długi worek filtracyjny i chłodnicy zwrotnej.

EXTRAKTOR SZKLANY no.2.

Reaktor na szlifie z ruchomą pokrywą LF 150 z zaciskiem i uszczelką, z syfonem i kolbą odbierającą oraz zaworem teflonowym do odbieralnika. 

EXTRAKTOR SZKLANY no.2.

Z mieszadłem magnetycznym i pół-otwartym statywem ze stali nierdzewnej, termostatem i cyrkulatorem, przewodami silikonowymi i silikonowymi łapami.

EXTRARIX 1L

EXTRARIX 1L to mały zestaw do ekstrakcji materiału roślinnego takiego jak zioła, przyprawy, owoce, grzyby. Dzięki workom filtracyjnym o wielkości oczka 1 mikrona urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko do całych roślin, ale także do bardzo drobnych i sypkich materiałów roślinnych, nie pozwalając na przedostanie się pyłów do roztworu. Wykorzystany może być materiał roślinny w całości, lub tylko poszczególne jego frakcje.

EXTRARIX 1L

Zestaw EXTRARIXA składa się z elektrycznego płaszcza grzewczego, kolby wyparnej, extraktora z syfonem oraz chłodnicy, umieszczonych na statywie z prętem wraz z uchwytami mocującymi. Do zestawu dołączone są dwa worki filtracyjne, kamienie warzelne, termometr bagietkowy. Zatężenie powstałego roztworu odbywa się w zlewce na mieszadle magnetycznym z podgrzewaczem.

EXTRARIX 1L

EXTRARIX w wersji 1L przeznaczony jest do każdego rozpuszczalnika, a chłodzenie w wężownicy chłodnicy odbywa się za pomocą wody z kranu. Extrakcja roślin czy grzybów w Twoim gospodarstwie domowym nigdy nie była taka prosta i satysfakcjonująca! Profesjonalny do zastosowań laboratoryjnych oraz domowego laboratorium.Pozwala na ekstrakcję materiału roślinnego zebranego
z własnego pola lub ogrodu. 

STATYW LABIKA L1

Statyw laboratoryjny z prętem.
Wymiary: długość x szerość x wysokość
40 cm x 50 cm x 12 cm.

STATYW LABIKA L1

Pręt wykonany z rury fi 20 cm o długości 100 cm.
Kółka obrotowe 360 stopni, z blokadą.

STATYW LABIKA L1

Materiał: stal nierdzewna 316L. Lakierowany proszkowo na kolor niebieski.

MOCOWANIE LABIKA M1, M2

2 rodzaje mocowań do statywu LABIKA S1, pasujące do prętów urządzeń IKA typu homogenizatory, mieszadła. 

MOCOWANIE LABIKA M1

Mocowanie LABIKA M1: uchwyty motylki, średnica mocowania do rury lub pręta statywu fi 34mm oraz mocowanie do pręta urządzenia fi 18mm.

MOCOWANIE LABIKA M2

Mocowanie LABIKA M2: uchwyty rączki,
średnica mocowania do rury lub pręta statywu fi 34mm oraz mocowanie do pręta urządzenia fi 16mm.

CosmoKing Rotaflo 1L

CosmoKing Rotaflo 1L to reaktor do produkcji kosmetyków o pojemności nominalnej 1L z mozliwością  montażu mieszadła łopatkowego /kotwicowego lub homogenizatora i podłączenia pompy próżniowej a także pracy w atmosferze gazu obojętnego. Bardzo prosty i przyjemny w obsłudze.

CosmoKing Rotaflo 1L

Jest to reaktor z płaszczem grzewczo-chłodzącym – umożliwiający szybkie podgrzanie i schłodzenie masy kosmetycznej, który podłącza się do jednostki peryferyjnej, jaką jest cyrkulator. Na podstawie obserwacji całego procesu w skali laboratoryjnej można wycechować produkcję przemysłową.

CosmoKing Rotaflo 1L

Reaktor wykonany ze szkła borokrzemowego bardzo wytrzymałego do stosowania również w obniżonym ciśnieniu z dolnym wylewem rotaflo. Idealny do produkcji małych serii kosmetyków w laboratorium lub opracowania nowych technologii na małych porcjach składników.