OLEJE_KOSMETYCZNE

OLEJE KOSMETYCZNE
SUROWCE KOSMETYCZNE

Nasze laboratorium ICM Farmacja specjalizuje się w produkcji innowacyjnych olejów kosmetycznych, doskonałych surowców dla kosmetyków. Nasze oleje wyróżniają się zachowaniem substancji czynnych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych dzięki zaawansowanym technologiom. Są przejrzyste, pozbawione karotenu, chlorofilu i wosków, stanowiąc lekkie podstawy do różnego rodzaju kosmetyków. Tworzone przez nas kosmetyki oparte są na tych olejach, gwarantując skuteczną pielęgnację. Oferujemy obydwa rodzaje olejów – zwykłe i ozonowane, z pełnymi Kartami Charakterystyki MSDS, zapewniając bezpieczeństwo naszych produktów. Flagowym produktem jest olej Cannaseo® z grupy najlżejszych olejów kosmetycznych, o którym informacje zamieszczone są poniżej.

INNOWACYJNY OLEJ CANNASEO®

OLEJ SCHNĄCY Z NASION KONOPI CANNABIS SATIVA L

ZAWIERA NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE NNKT > 83%

– JEDNONIENASYCONE 12.97% W TYM:
A. KWAS OLEINOWY 11.67% – WIELONIENASYCONE 70.70% W TYM:
KWASY OMEGA-3 14.99% W TYM:
B. KWAS ALFA-LINOLENOWY 14.99%
KWASY OMEGA-6 55.71% W TYM:
C. KWAS LINOLOWY 52.65%
D. KWAS GAMMA-LINOLENOWY 3.01%

NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE (NNKT):
OBNIŻAJĄ PRZEZNASKÓRKOWĄ UTRATĘ WODY POPRAWIAJĄC STOPIEŃ NAWILŻENIA SKÓRY
AKTYWIZUJĄ PROCESY REGENERACYJNE USZKODZONEJ BARIERY LIPIDOWEJ NASKÓRKA
NIWELUJĄ STANY ZAPALNE
STABILIZUJĄ METABOLIZM SKÓRY
KWASY OMEGA-3 I OMEGA-6 JAKO NAJMNIEJ KOMEDOGENNE OGRANICZAJĄ POWSTAWANIE ZASKÓRNIKÓW

ZAMÓW PRÓBKI 8[ml] WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ E-MAIL: lycanna@lycanna.pl

OLEJE KOSMETYCZNE

Zapraszamy do zakupów – klikając w przycisk „Kup teraz” przeniesie Cię do naszego sklepu intenetowego.

KUP TERAZ 100[ml]

OLEJ CANNASEO® – Z NASION KONOPI

Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 przyczynia się do pielęgnacji skóry oraz wspiera redukcję stanów zapalnych. Naturalne fitokannabinoidy w oleju konopnym wpływają na równowagę skóry, regulują wydzielanie sebum i poprawiają ogólny stan cery. Olej działa przeciwutleniająco, pomagając w zwalczaniu stresu oksydacyjnego i wspierając zdrowy wygląd skóry.


INCI: CANNABIS SATIVA Seed Oil
EN: Hemp Seed Oil
KUP TERAZ 100[ml]

OLEJ Z NASION MAKU

Zawiera dużą ilość kwasów tłuszczowych Omega-6, które wspomagają utrzymanie elastyczności skóry oraz ograniczają utratę wilgoci. Olej makowy ma delikatną konsystencję, doskonale wchłania się i pomaga w nawilżeniu skóry bez pozostawiania tłustego filmu. Przyczynia się do łagodzenia podrażnień skórnych, takich jak swędzenie i zaczerwienienie.


INCI: PAPAVER SOMNIFERUM SEED OIL
EN: Poppy Seed Oil
KUP TERAZ 100[ml]

OLEJ Z NASION CZARNUSZKI

Znany z właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych, olej czarnuszki może być używany do wspomagania walki z trądzikiem i innymi problemami skórnymi. Zawiera timochinon, substancję o działaniu antyoksydacyjnym, która ochrania skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Wspiera procesy regeneracyjne skóry, przyczyniając się do szybszej gojenia się drobnych ran i podrażnień.


inci: Nigella Sativa Seed Oil
EN: Black Cumin Seed Oil

OLEJ LNIANY – Z SIEMIENIA LNIANEGO

Jest znakomitym źródłem kwasu alfa-linolenowego (omega-3), który wspomaga zdrowie skóry poprzez redukcję stanów zapalnych. Zawartość lignanów, naturalnych związków roślinnych, ma korzystny wpływ na równowagę hormonalną i stan skóry. Działa przeciwutleniająco dzięki zawartości witaminy E, pomagając w ochronie skóry przed uszkodzeniem spowodowanym działaniem wolnych rodników.


KUP TERAZ 100[ml]

OLEJ Z ORZECHÓW WŁOSKICH

Bogactwo kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 przyczynia się do utrzymania nawilżenia skóry oraz poprawy kondycji włosów. Zawiera biotynę, która jest korzystna dla zdrowia włosów, pomagając wzmocnić je i poprawić ich ogólny wygląd. Działa przeciwzapalnie, co wpływa na łagodzenie stanów zapalnych skóry i skalpu.


KUP TERAZ 100[ml]

OLEJ Z NASION AMARANTUSA

Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym kwas oleinowy, które utrzymują elastyczność skóry. Działa łagodząco i nawilżająco, co pomaga w zmiękczeniu i ukojeniu suchej lub podrażnionej skóry. Zawiera naturalne antyoksydanty, które pomagają chronić skórę przed stresem oksydacyjnym i starzeniem się.


KUP TERAZ 100[ml]